Голова громади

Автобіографія

Сумський Геннадій Вікторович, народився 13 липня 1970 року в селищі Царичанка Дніпропетровської області, громадянин України.

Має дві вищі освіти – у 2007 році закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю "Менеджмент організацій" (магістр) та у 2012 році Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України за спеціальністю "Державне управління"(магістр).

Два роки з 1988  по 1990 проходив службу у пограничних військах.

З 1990 по 1997 рік працював заготівельником (завідувачем) комісійного складу заготпрому Царичанської райспоживспілки.

З 1998 року по 2000 рік завідувач мехтоком КСП ім. Леніна.

З 2000 року по 2002 рік начальник комерційного відділу, з 2002 року по 2004 рік директор ТОВ “ Царичанка”.

У липні 2004 року призначений виконуючим обов’язки, а з 10.12.2004 року на чергових виборах обраний Царичанським селищним головою. Наразі трудовий стаж на посаді селищного голови становить 12 років.

Активний, комунікабельний, підтримує здоровий спосіб життя, постійно вдосконалюється та навчається новому.

З квітня по червень 2015 пройшов навчання в ДРІДУ НАДУ при Президентові України "Реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади".

Протягом 2014-2015 років брав участь у проекті Фонду Ганса Зайделя в Україні (Німеччина)  "Система місцевого самоврядування та розвиток територій", отримав досвід управління на місцях у країнах Європи – Польщі та Німеччині.

У листопаді 2016 приймав участь у навчанні в ДРІДУ НАДУ при Президентові України в рамках польсько-канадської Програми підтримки демократії та місцевого самоврядування.

У складі сім'ї дружина  –  Сумська Світлана Вікторівна, 1972 р.н., головний бухгалтер Царичанської районної лікарні та донька  –  Сумська Яна Геннадіївна, 1995 р.н., студентка 5-го курсу.

Проживає у селищі Царичанка, вулиця Корольова, буд. 25.