Свято Масляної в Царичанці.

18 лютого на Базарній площі Царичанки зібралися мешканці селища та сусідніх сіл, аби разом відзначити завершення традиційного українського свята – Масляної. Бо від сьогодні почався Великий піст, який  триватиме до Великодня.

На Масляну завітали Почесні гості – депутат обласної ради Мухтаров Г. А., голова Царичанської районної ради Горбачова С.А., помічник Народного депутата України  Пилявець І.В.  Організатором свята виступила Царичанська селищна рада.

У святі взяли участь  Ляшківська ОТГ, аграрний ліцей та приватні підприємці. Святкувати разом-давня і добра традиція, яка повинна залишитися і надалі – вважає селищний голова Геннадій Сумський.

Цього дня на кожного чекали різноманітні конкурси, ігри, забави та розіграш святкової лотереї з цікавими подарунками.

Також під час заходу приватні підприємці та товариства продавали сільгосппродукцію за зниженими ярмарковими цінами (ТОВ «Агрофірма «Світанок» (директор Шеремет А.В), ДП «Націонал+», ПП Довганюк І.Ю., Коваль С.І. з Прядівки та інші .

У рамках заходу на гостей чекала концертно-розважальна програма від працівників КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» та колективів комунальних закладів культури Царичанської селищної ради.

Спортивні конкурси провели працівники ФСК «Мир», за активну участь у яких всі охочі отримали призи.

Працівники селищної ради всіх присутніх частували та пригощали  обов»язковою стравою – різноманітними млинцями,  випічкою та гарячим запашним чаєм.