Новини ФСК «Мир» Царичанської селищної ради.

Дата: 19.12.2017 08:48

Фото без описуЦього року і до ФКС «Мир» завітав з подарунками Святий Миколай, а саме до спортсменів, які займаються «Кікбоксингом» та боротьбою «Дзю-до» . Тренером по кікбоксингу працює досвідчений молодий спеціаліст Яременко Артур Альбертович , який у свої роки вже став неодноразовим чемпіоном області. Тренером по боротьбі дзю-до  є кандидат у майстри спорту по «Дзю-до» та  «Самбо» - Крамаренко Василь Володимирович. Ці секції працюють на базі КЗ «Будинку дитячої та юнацької творчості» Царичанської селищної ради за ініціативи селищного  голови Сумського Геннадія Вікторовича,  який, до речі, сам займався боротьбою «дзю-до». Він зауважив, що дуже приємно коли відновлюються традиції бойових мистецтв в об’єднаній громаді, які були започатковані ще в далекому 1984 році і під час тренувального процесу вручив спортсменам спортивний інвентар та обладнання: захисні жилети, боксерські перчатки, велику маківару, 15 комплектів кімоно, та сучасний килим для боротьби на загальну суму 60 тисяч гривень.

Зі слів директора ФСК «Мир» Псарьова М.Г. до цих занять долучаються спортсмени різного віку та з усіх населених пунктів нашої  Царичанської об’єднаної  громади, підвіз яких здійснюється за рахунок виконкому селищної ради