Як пісня ллється українська мова…

21 лютого в  Царичанському дитсадку № 4 «Берізка» пройшло  свято  рідної  мови.

З  чого починається   Україна?

Саме  цю  відповідь  шукали  учасники  дійства  на  протязі  всього  свята  і  визначили  7  основних напрямків:

1. Україна починаєтьсязколиски
  2. Україна починаєтьсязродини
  3. Україна починаєтьсязмови
  4. Україна починаєтьсязсимволів
  5. Україна починаєтьсяз пісні
  6. Україна починається з народної гри та жартів
  7. Україна починається з танцю.

Кожен напрямок мав  свою  мету – глибше розкрити  знання  дітей про Україну, про край  де  вони  народилися  і  живуть. Діти  із  задоволенням  приймали  участь  у  святі:

-відгадували  казки-загадки;

-грали в українські народні ігри («Тин», «Киця-киця», «Подоляночка», «Гуси-гуси», «Лобода»);

-співали колискові пісні  для  ляльок донечок  та синочків;

-виконали  гімн – козачат;

-розповідали вірші про співучу калинову українську мову.

Вихователі садочка розіграли  для  дітей гуморески-інсценівки: «Ліда-щебетуха», «У лікаря» та  «Не  соромся  мови».

А  на  завершення  свята  діти  молодшої  групи  виконали  танок «Перлина-Україна».

Святково прикрашений зал, українське  вбрання  дітей  та  дорослих, веселий настрій дітлахів – головна  прикраса   свята  рідної мови.