Дбатимемо про благоустрій громади – з новою технікою

Дбатимемо про благоустрій громади  – з новою технікою

А  попіклувався про це,  про те, щоб у нашій Царичанській громаді, яка є великою за територією і  потребує значних зусиль, щоб влітку як слід викосити, а взимку – боротися із снігом та ожеледицею,  наш депутат обласної ради Гошгар Аладдін-огли Мухтаров. Це за його активного сприяння і  клопотання з обласного бюджету саме нам було виділено субвенцію на придбання новенького сучасного  міні-трактора «Бєлорус»132Н. Невеликий, компактний, він має багато видів навісного обладнання, завдяки якому можна буде і розчищати від снігу вулиці, і паркові зони тощо, посипати вулиці протиожеледною сумішшю, а влітку – використовувати як мобільну і маневренну  газонокосарку.  Плануємо охоплювати всю територію громади, це вдале придбання суттєво спростить  постійні клопоти і роботи по благоустрою наших сіл і селища.

Щиро вдячні нашому депутату за активність, за допомогу, за те, що у всіх питаннях іде нам назустріч, бажаємо подальшої плідної роботи для людей.

Виконком Царичанської селищної ради.