ПОВІДОМЛЕННЯ.

Дата: 05.03.2018 10:26

Відповідно до п.2 статті 21 Закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Згідно п.8  постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» доходи членів домогосподарств використовуються для нарахування субсидій.  Якщо громадянин досяг 14 років й не оформив паспорта та ідентифікаційного коду, це завадить отримати інформацію про доходи громадян при здійснені запита до Фіскальної служби України і, як наслідок, не дозволе обрахувати родині  субсидію.

Для подальшого отримання житлової субсидії потрібно звернутись до Управління соціального захисту населення райдержадміністрації громадян, на утриманні, яких знаходяться діти, що досягли 14-річного віку для надання паспортів громадян України та ідентифікаційного коду цих дітей.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном                       (05690) 3-16-29.