Профорієнтації наших випускників - майбутніх абітурієнтів 2018 року.

Дата: 07.02.2018 10:34

6 лютого 2018 року до Комунального закладу  «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  Царичанської селищної ради завітав заступник районного комісара Царичанського районного комісаріату Хоменко Анатолій Олександрович.

Зустріч була присвячена профорієнтації наших випускників - майбутніх абітурієнтів 2018 року.

Це не перша зустріч з представниками Вищих навчальних закладів наших випускників у цьому навчальному році.

Та сьогоднішня зустріч була організована за участю представників військових закладів   із Полтави  та Львова.

Із метою популяризації військових професій та презентації вищих військових навчальних закладів перед випускниками освітніх закладів Царичанської територіальної громади  виступили майор Хайло Роман Олександрович, який розповів про особливості вступної кампанії  до Військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації  та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації міста  Полтави.

Старший лейтенант Канчуга Мар’ян Каземірович ознайомив молодь із правилами прийому до військового коледжу сержантського складу національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного та  правилами прийому до Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного.

Зустріч була конструктивною та змістовною. Для випускників ця інформація була конче необхідною, адже сьогодні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання  2018.