Царичанська селищна об’єднана громада вітає із 245-річчям селища Петриківка

Царичанська селищна об’єднана громада вітає

із 245-річчям селища Петриківка

Від Царичанської селищної ради, її виконавчого комітету, від депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання із 245-ю річницею селища Петриківка, яке завжди славилося щирими та працьовитими людьми.

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ Петриківки, зберігається його героїчна історія та закладається майбутнє. Адже успіхи селища - це перш за все успіхи його жителів - працелюбних, добрих і чесних людей.

Вітаю кожну родину. Нехай свято буде світлим і радісним, нехай у ваших домівках панують мир і злагода.

Щиро бажаю усім міцного здоров’я, щастя у житті, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

Зі святом Вас!

Царичанський