Народний депутат України Олег Юрійович Кришин про заходи щодо відновлення р. Оріль.

Є підтримка

Коли в листопаді я звернувся до Валентин Резниченко про необхідність проведення в цьому році робіт по відновленню гідрологічного режиму р. Оріль, щоб врятувати її від загибелі, я був упевнений, відгук буде. І не помилився.

800 тис. Грн. вже передбачено в Фонді охорони навколишнього середовища обласного бюджету на цей рік на відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану старого русла Орелі на території Царичанського і Петриківського районів. В тому числі, на проектно-конструкторську документацію і її експертизу. Розпорядження губернатора прийнято в січні.

Звичайно, це тільки частина необхідної суми. Роботи потрібно провести великі і дорогі. Зараз я займаюся, в тому числі, виділенням коштів з бюджету державного, Так, крок за кроком, але разом, впевнений - врятуємо Орель.Часть фінансування, як я вже говорив, готові взяти на себе місцеві бюджети.

Валентин Резниченко і всій команді спасибі. Відчувати пріоритети - це теж професіоналізм.- це теж професіоналізм.