День молоді на Діброві

Дата: 06.07.2017 13:06

Фото без описуДень молоді на Діброві - свято юності, краси, любові

Серед усіх численних свят, які широко відзначаються в нас, на Приоріллі, День молоді, безсумнівно, є найулюбленішим. І не лише для молодих. Кому ж не хочеться хоч на мить повернутися в крилату юність?! Толе як добре, що можна прийти з друзями, дітьми чи онуками на Діброву, щоб порадіти за молодь, традиційно відзначену за трудові успіхи й досягнення, повеселитися, подивитися гарний концерт, потанцювати до упаду. На те й свято молодості, краси та любові!
Після офіційного відкриття свята ведуча Оксана Ромашко запросила на прекрасну сцену (яку для проведення різних урочистих і святкових заходів придбала селищна рада) гостей свята - Царичанського селищного голову Геннадія Вікторовича Сумського, депутата обласної ради Г. А. Мухтарова, помічника народного депутата України О. Ю. Кришина - І. В. Пилявця, начальника відділу організаційно-кадорвої роботи райдержадміністращї О. М. Канто та керуючу справами районної ради Л. Д. Дубовик.
Сказавши теплі слова про нашу працьовиту, талановиту, патріотичну приорільську молодь, вони нагородили кращих її представників грамотами і подяками.
Геннадій Вікторович нагородив Подякою управління молоді і спорту облдержадміністрації Євгенію Велегуру, секретаря селищної ради; грамоти і грошове заохочення вручив Тарасу Майному, начальнику відділу виконавчого комітету селищної ради; кращим випускникам та учням шкіл Царичанської ОТГ- Максиму Гарусу, Анні Свистун, Антону Швецю, Олександру Каляеву, Наталії Грек (Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів); Валерії Задої, Інні Чорній, Варварі Мостовій. (Бабайківська ЗОШ І-ІІІ ст); Василю Кучинському, Тетяні Каніболоцькій, Ліані Виноградовій, Станіславу Мухіну (Преображенська ЗОШ І- III ст); Валентині Довгань (Прядівська ЗОШ І-ІІІ ст); Вікторії Ванді (Царичанська філія І-ІІ ступенів); Альоні Манзі, Олександру Бурсі (Лисківська філія І-ІТ ступенів); Михайлові Ляху, чемпіону гирьового спорту; Максиму Нем’ятому, майстру спорту з пауерліфтингу; чемпіонам обласних сільських спортивних ігор - Олександру Кіріченку, Роману Семеніщенку, Володимиру Божку, Олегу Бережному, Євгенію Шпитку; З нагоди Дня Конституції, який відзначався напередодні, нагороджено грамотами та грошовими винагородами Володимира Смика, Ігоря Безрукавого, Віктора Петренка, Олександра Шкраєва - чемпіонів обласних сільських спортивних ігор.
Те, що наша молодь і юнь обдарована й талановита - сказано без перебільшення. І підтвердження цьому - танок-пурпурі хореографічного колективу «Натхнення» разом зі своїми старшими наставниками Наталією Попик і Тетяною Майною, пісні Сергія Сідака та ансамблю «Домісолька». Зірвали цілу зливу оплесків і вигуків захоплення у глядачів та подарували приорільцям чудовий настрій наші гості з Дніпра - кавер-група «Ідіуке Меп». їхній виступ, і взагалі все свято, відбувалося за підтримки селищного голови Геннадія Вікторовича Сумського, народного депутата України Олега Юрійовича Кришина, депутата обласної ради Гошгара Аладдіна-огли Мухтарова.
Завершилося святкування неперевершеним дійством - дуже яскравим святковим феєрверком, який подарувала всім учасникам і гостям свята селищна рада та гучною дискотекою - неодмінним атрибутом такого дійства!