Відкриття різдвяної ялинки в Свято-Покровському кафедральному соборі в Царичанці.

Справжнє різдвяне свято з відкриттям різдвяної ялинки в Свято-Покровському кафедральному соборі в Царичанці організували  6 січня народний депутат України Олег Кришин разом з головою Царичанської об'єднаної територіальної громади Геннадієм Сумським.  «Це вже традиція громади – збиратися разом», - зазначив Олег Кришин на своїй сторінці у Facebook. Концерт підготували аматорські колективи Царичанки  та учні школи естетичного виховання. В подарунки дітям  були солодощі, а для всіх - виступ київського театру пісні "Джерела". Ще один концерт колектив "Джерела" за підтримки О.Кришина провів після Різдвяної літургії у Свято-Успенському храмі села Китайгород.