Планові перевірки протипожежного стану закладів освіти.

11 жовтня 2017 головним інспектором  Царичанського РС ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Шаповалом С.В. в присутності провідного спеціаліста цивільного захисту виконавчого комітету Царичанської селищної ради Самсоненко Ю.О. були проведені планові перевірки протипожежного стану закладів освіти та дошкільних навчальних закладів в с. Бабайківка, Михайлівка, Преображенка, Юр`ївка, Прядівка, в Бабайківській ЗОШ I-III ст. були проведені теоретичні та практичні заняття з питань евакуації при пожежі.

Педагогічний колектив показав свої навички з найкращої сторони. Під чітким керівництвом директора школи Ковтун В.В., злагодженими діями педагогів та тех. працівників усі учні були евакуйовані за 3 хв. 45 с., при нормативі в 5 хвилин.

Подальші перевірки чекають інші заклади освіти нашої громади.

З повагою голова комісії

Техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій                                                    Г.В. Сумський