«1+1» починає роботу над новим телепроектом, в якому ініціативні українці розвиватимуть свої громади.

Дата: 31.10.2017 15:47

Телеканал «1+1» починає роботу над новим соціальним реаліті, в якому об'єднані територіальні громади змагатимуться за інвестиції, створюючи проекти  для поліпшення життя на своїй території.

Проект був створений «1+1 Продакшн», а реалізується спільно з програмою DOBRE-USAID, яка підтримує розвиток об'єднаних громад в Україні, а також американським фондом WNISEF.

«Процес децентралізації, який набирає обертів у нашій країні, дає величезні можливості для поліпшення життя простих українців в маленьких містечках і селах. На жаль, поки не всі це розуміють. Наш проект про те, як можна ефективно використовувати нові можливості. Він допоможе людям усвідомити, що реформа децентралізації - це не просто можливість самостійно вирішувати, на що витрачати бюджет, а й унікальний шанс для ініціативних людей поліпшити життя у своїй країні, місті чи селі. Ми спробуємо донести кожному українцю, що добробут всієї країни починається з активної позиції та використання тих можливостей, який є вже сьогодні», - говорить керівник жанрового напрямку іміджевих проектів «1+1 Продакшн» Алла Стащенко.

У новому проекті візьмуть участь 5 найініціативніших громад України, які доведуть здатність розкривати економічний потенціал свого регіону. Громада, яка впорається з випробуваннями краще за інших, отримає інвестиційний транш у свій розвиток від фонду WNISEF.

Проект вийде в ефір на «1+1» в 2018 році.

decentralization.gov.ua/news/7410