Засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О. Порошенка.

24 жовтня 2017 року  Царичанський селищний голова Сумський Геннадій Вікторович  особисто взяв участь у шостому засіданні Ради регіонального розвитку під  головуванням  Президента України П.О. Порошенка  в міжнародному виставковому центрі  м. Київ.

Засідання було присвячене наступним темам:

1. стратегія розвитку України: ключові пріоритети та цілі державної економічної політики, масштабні інфраструктурні проекти, цифрова економіка, європейська політична ініціатива – “план Маршалла для України”;
  2. економічна модернізація України: позиція бізнесу, інвестиційна привабливість країни, дерегуляція, план промислової модернізації країни, фінансування розвитку, досвід успішних компаній, боротьба з корупцією;
  3. нова державна політика сільського розвитку: пріоритети у сфері розвитку сільської інфраструктури, модернізація амбулаторій, нова якість медичних послуг у сільській місцевості, пріоритети підтримки сільського розвитку у Державному бюджеті 2018 року, підтримка особистих селянських господарств, оформлення земельних ділянок та укладення договорів оренди землі, антирейдерська політика.