Візит голів об’єднаних громад Чернігівської області.

До Царичанської об’єднаної громади  прибули з візитом представники  п’ятнадцяти об’єднаних громад Чернігівської області.  Після  теплої  зустрічі у приміщенні виконкому Царичанської селищної ради , на якій  селищний голова Геннадій Вікторович Сумський  познайомив гостей із здобутками громади за 10 місяців існування .  Це ремонти доріг по сільських населених пунктах , будівництво дитячого садка с. Лисківка , реконструкція ФАПу в с. Преображенка, ремонт  (утеплення будівлі) ДНЗ №4 «Берізка» смт Царичанка , заміна вікон в Бабайківській ЗОШ І-ІІІ ст.,  реконструкція вуличного освітлення у семи населених пунктах, реконструкція системи вентиляції в опорній школі  смт Царичанка .

На території громади гості відвідали Царичанську опорну школу , яка зробила ставку на  STEM-освіту і  до її організації активно залучає дітей.