В с. Михайлівка Царичанської селищної ради 15 лютого 2018 року відбувся урочисто-траурний мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля пам’ятника воїну-афганцю Владиславу Олександровичу Яременку.

Сьогодні виповнюється 29 років з дня виводу радянських військ з Афганістану. На всій території України вшановують  тих, хто поліг у афганських ущелинах і  тих наших односельців, яким пощастило повернутися до рідного дому.

Скільки безглуздих смертей, скільки горя... У декого з воїнів-афганців жінки-вдови посивіли молодими, діти повиростали сиротами, а вони навічно залишилися 20-річними.

Навічно молодим залишився і наш земляк Яременко Владислав Олександрович, який народився 21 квітня 1968 року та загинув в Афганістані 29 лютого 1988 року.

Після урочисто траурного  мітингу до пам»ятника воїну-афганцю Владиславу Олександровичу Яременку  поклали квіти :

Царичанський селищний голова Геннадій Вікторович Сумський

В.о. першого заступника голови РДА Микола Михайлович Рижко;

помічник народного депутата України Олега Юрійовича Кришина Ігор Віталійович Пилявець;

помічник депутата обласної ради Гошгара Аладдіна-огли Мухтарова Ігор Ілліч Гордич

депутат районної ради Віктор Миколайович Ткач;

депутат селищної ради Артур Вікторович Шеремет;

голова районної громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Захист» Віталій Васильович Шаповал.