Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2017 16:47

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні.

Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

З метою зробить майданчик ЧАЕС більш безпечним для проведення подальших робіт із демонтажу конструкцій в середині об’єкту «Укриття» було споруджено Арку (НБК), загальною вагою 36200 тон, яка закриває четвертий енергоблок.

Царичанська громада схиляє голови перед героїзмом та самопожертвою ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Бажаємо Вам та Вашим сім’ям мирного неба, добробуту та всіляких життєвих благ. Нехай ніколи не повториться лихо Чорнобиля! Лихо людської біди!